. STUDIO

.powrót

Fotoprojekty realizujemy w studio,  plenerze, Waszym domu, luksusowych wnętrzach.

JAKOŚĆ & KREATYWNOŚĆ

Pracujemy na profesjonalnych, pełnoklatkowych aparatach i najjaśniejszych/najlepszych obiektywach marki Canon. Dysponujemy ponadto mocnym, profesjonalnym i cenionym oświetleniem studyjnym firmy Bowens, które często zabieramy w plener. Fotografie i albumy drukujemy u najlepszych…

Mamy sprzętowy (jakościowy) komfort, dzięki któremu możemy skoncentrować się na Was, procesie twóczym, kreacji, kreatywnym chwytaniu ulotnych i najpiękniejszych momentów z Waszego życia, realizacji Waszych oraz naszych niebanalnych marzeń i fotograficznych oczekiwań.

INDYWIDUALIZM

Każda sesja, tak jak portretowana przez nas osoba, jest wyjątkowa i unikalna. Podobnie każda tworzona przez nas oferta jest dostosowywana do Waszych niepowtarzalnych potrzeb. Zawsze służymy profesjonalną radą.

GWARANCJA

Duże fotograficzne przedsięwzięcia realizujemy we dwoje dlatego macie pewność, że każdy ważny moment zostanie uchwycony.
Każdą chwilę będziecie oglądać z dwóch niezależnych perspektyw bo zawsze widzimy Was inaczej…

Copyright 2011 Monika Liber monikaliber.com - fotograf. Fotografia noworodkowa, fashion, buduarowa, biznesowa, sesje oraz portrety - Warszawa, Kraków| Created by Circle7